یادمان بیست و پنجمین سالگرد جانباختگان قتل عام سال ٦٧ /شنبه ٣١ آگوست ٢٠١٣ ساعت ١٧ بعد از ظهر

کانون دفاع از حقوق بشر در ایران

کانون دفاع از حقوق بشر در ایران

“چرا زندانیانی که حکم زندان داشتند بی خبر از خانواده ها اعدام شدند؟

اعدام زندانیان سیاسی در دهه شصت و به ویژه کشتار زندانیان سیاسی در سال ٦٧ چگونه انجام شده است؟ این سوالی است که از ٢٥ سال پیش تا به حال هیچ مقام مسوولی پاسخی رسمی مبنی بر چگونگی و چراییاین کشتارها به ما نداده است….” این پرسش ها سال هاست که ذهن همه خانواده ها و باز ماندگانجانباختگان قتل عام سال ٦٧ را به خود مشغول کرده است .

 کشتار دسته جمعی هزاران زندانی سیاسی در دهه ٦٠ و تابستان ٦٧ که حتی بدون هیات منصفهو دسترسی به وکیل, محاکمه و مخفیانه به جوخه های اعدام سپرده شدند، یکی دیگر از نمونه های جنایات هولناکی است که در طی ٣٤ سال گذشته در طی حاکمیت جمهوری اسلامی در ایران به وقوع پیوسته است. قتل عام هزاران زندانی سیاسی در سال ٦٧ جنایت علیه بشریت است، جنایتی که به قصد نابودی گروهی مخالفان و دگر اندیشان به بدترین و غیرانسانی ترین شکل انجام شده است .

 ما حامیان مادران پارک لاله ایران در شهر دورتموند ضمن محکوم کردن این جنایات ضد بشری در دهه ٦٠ و کشتار دسته جمعی زندانیان سیاسی در تابستان ٦٧ و با اعتقاد کامل به امر داد خواهی که یکی از سه خواسته مادران پارک لاله ایران می باشد، روز شنبه ٣١ آگوست ٢٠١٣ به همراه جمعیت دفاع از زندانیان سیاسی ایران – کلن, خاطره همه این جانباختگان راه آزادی را گرامی خواهیم داشت .

باشد که تلاش های ما در رساندن صدای دادخواهی بازماندگان این بیداد به جهانیان , مرهم کوچکی شود بردلهاشان !

  کشته شدگان این سال عاشقترین زنده گانند

حامیان مادران پارک لاله

مادران صلح دورتموند

شنبه ٣١ آگوست ٢٠١٣ ساعت ١٧ بعد از ظهر

مقابل ورودی اصلی بان هوف کلن

این نوشته در اخبار ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.